Людям з порушення зору Звичайна версія

В ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "АКТИВ-БАНК" запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду

03.09.2014

На підставі постанови Правління Національного банку України від 02.09.2014 № 545 "Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "АКТИВ-БАНК" до категорії неплатоспроможних", виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 02.09.2014 № 79 "Про запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ "КБ "АКТИВ-БАНК", згідно з яким з 03.09.2014 запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "АКТИВ-БАНК" (далі - ПАТ "КБ "АКТИВ-БАНК"), код ЄДРПОУ 26253000, МФО 300852, місцезнаходження: вул. Борисоглібська, 3, м. Київ, 04070, Україна.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПАТ "КБ "АКТИВ-БАНК" призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Шевченка Олександра Володимировича.

Тимчасову адміністрацію в ПАТ "КБ "АКТИВ-БАНК" запроваджено строком на три місяці з 03.09.2014 по 03.12.2014.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники ПАТ "КБ "АКТИВ-БАНК" можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше ніж 200 тисяч гривень.

Подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у ПАТ "КБ "АКТИВ-БАНК", не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.

Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "КБ "АКТИВ-БАНК" - www.abank.com.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за номером "гарячої лінії" Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 та номером кол-центру ПАТ "КБ "АКТИВ-БАНК": 0 800-501-510, 38 (044) 390-25-91.

Інформаційна брошура: "Поради вкладникам. Що робити, якщо банк став неплатоспроможним?" (у форматі .pdf)

Відеоролик на тему: "Дії вкладника у випадку віднесення банку до категорії неплатоспроможних"